fbpx

Služby

Rád Vám pomôžem s predajom, kúpou, prenájmom, ocenením či financovaním Vašej nehnuteľnosti. Pracujem s profesionálmi. Využívam špičkové služby a nástroje. Pre Vás a Vašu spokojnosť.

Predaj

Pri predaji je dôležitá kvalitná prezentácia predávanej nehnuteľnosti a dobre zvolená stratégia predaja. Prezentáciu a stratégiu predaja vytváram na mieru podľa Vašej potreby, situácie a Vašej nehnuteľnosti. Využívam profesionálne služby a moderné marketingové nástroje s cieľom predať Vašu nehnuteľnosť bezpečne, rýchlo a za čo najlepšiu cenu:

Video-prezentácia

Vašu nehnuteľnosť predstavím v krátkej video-prezentácii, ktorá zvýši jej atraktivitu a potenciálnym kupujúcim poskytne celistvejšiu predstavu o nehnuteľnosti. Na obhliadku tak prídu už oboznámení vážni záujemcovia, nie zvedavci, ktorí si to chcú len obzrieť.

3D virtuálna prehliadka

3D virtuálna prehliadka umožní záujemcom prezrieť si celú nehnuteľnosť tak ako potrebujú, zo všetkých uhlov, do detailov. Môžu sa z pohodlia domova pohybovať po nehnuteľnosti tak, ako by tam boli. Na obhliadku potom prídu už len vážni záujemcovia oboznámení so stavom nehnuteľnosti.

Kliknite si na obrázok pre zobrazenie virtuálnej 3D prehliadky

Profesionálne fotky

Profesionálne fotky predstavia Vašu nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle, zachytia priestor, svetlo a farby, dajú vyniknúť detailom, potenciálnych kupujúcich zaujmú a vzbudia dobrý dojem.

Obyčajná fotka
Profesionálna fotka

Pôdorys

Pôdorys poskytne záujemcovi okamžitú predstavu o dispozícii Vašej nehnuteľnosti. Môže si predstaviť budúce rozmiestnenie izieb, nábytku alebo zmenu dispozície bez potreby fyzickej obhliadky. Na obhliadku sa prihlásia už len tí, ktorým dispozícia vyhovuje.

Kvalifikovaný popis

Kvalifikovane a pútavou formou opíšem Vašu nehnuteľnosť s uvedením všetkých dôležitých faktov, vyzdvihnem pozitíva, vysvetlím výhody a možnosti. Dobre napísaný inzerát spolu s profesionálnymi fotkami, video-prezentáciou a pôdorysom poskytne záujemcom dostatok informácií pre rozhodovanie, vzbudí pozornosť a záujem. Vaša nehnuteľnosť vynikne aj vo veľkom množstve ponúk.

Reklama na sociálnych sieťach

Vašu nehnuteľnosť nielen zainzerujem na všetkých realitných portáloch, ale formou platenej reklamy na sociálnych sieťach aktívne oslovím niekoľko tisíc potenciálnych záujemcov. Správnym nastavením cieľovej skupiny sa hľadanie kupujúceho zefektívni a urýchli a aktívne sa vytvára dopyt po Vašej nehnuteľnosti.

Kúpa

Pri kúpe nehnuteľnosti Vám sprostredkujem bezpečný prevod nehnuteľnosti na Vás. V prípade potreby pomôžem aj s vybavením úveru na nehnuteľnosť.

Prenájom

Ak chcete prenajať svoju nehnuteľnosť, či ide o byt, dom alebo komerčný priestor, rovnako ako pri predaji Vám vytvorím kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti. Pomocou platenej reklamy na sociálnych sieťach a správneho nastavenia cieľovej skupiny aktívne oslovím tisíce potenciálnych záujemcov. Hľadanie nájomcu sa tak zefektívni a urýchli.

Zistenie trhovej ceny nehnuteľnosti

Uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti a chcete zistiť za koľko sa reálne predali nehnuteľnosti v okolí? Ceny v inzerátoch sa totiž líšia od cien, za ktoré sa nehnuteľnosti reálne predávajú. Po obhliadke Vašej nehnuteľnosti a následným porovnaním cien predaných nehnuteľností v okolí Vám ZDARMA zistím cenu, za akú viete Vašu nehnuteľnosť  reálne predať.

Právny servis

Ak predávate alebo kupujete Vašu nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie, sprostredkujem Vám kompletný právny servis a bezpečný prevod nehnuteľnosti prostredníctvom advokátskej kancelárie. Tá vyhotoví potrebnú dokumentáciu k prevodu nehnuteľnosti a elektronicky podá žiadosť o vklad na kataster. Advokátska kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone advokátskej činnosti na sumu vo výške 1 500 000 €. V advokátskej kancelárii zabezpečujú právne služby renomovaní advokáti s dlhoročnou praxou. Cena za právny servis bez ostatných služieb realitnej kancelárie je 500 €.

Financovanie

Ak chcete financovať kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo iného finančného produktu, sprostredkujem Vám finančného poradcu, ktorý ZDARMA a nezáväzne preverí Vaše možnosti čerpania úveru a ponúkne Vám niekoľko variant financovania na výber. A to aj v prípade, že už máte svojho finančného poradcu a plán financovania. Už mnohokrát môj poradca našiel výhodnejšie riešenia ako iní.