fbpx

Referencie

Prečítajte si slová mojich spokojných klientov.

„Dobrý deň, s pánom Patrikom Janokom som mal možnosť sa stretnúť už pri viacerých realitách, ale stále to bolo v úlohe kupujúceho. Tentokrát som bol predávajúci ja a postoj p. Janoka sa nezmenil. Bol stále profesionálny a pritom s ľudským prístupom. Kupujúcich našiel promptne a k dohode a spokojnosti oboch strán došlo v krátkom čase. Jeho služby môžem len odporučiť. Verím, že sa ešte stretneme a budeme spolupracovať. Ďakujem za Vaše služby a pomoc.

p. Martin B.

predávajúci

„Dobrý deň, chcem poďakovať maklérovi Patrikovi Janokovi za pomoc a užitočné rady, ako aj rýchlosť pri zostavovaní zmlúv. Je to skutočný profesionál vo svojom obore a dobrý, slušný človek. Ďakujem.

referencia predaj 2-izb byt jarna sever kosice

p. Alexander Y. /Ukrajina/

kupujúci

„S prácou pána Janoka sme boli ako kupujúci veľmi spokojní. Komunikácia bola bezproblémová, veci sa hýbali i cez víkendy a navyše veľmi oceňujeme kvalitu a rýchlosť spracovaných zmlúv (rezervačná a kúpna zmluva). Predovšetkým rezervačné zmluvy sú mnohokrát veľmi stručné a nevyvážené, čo ale nebol tento prípad.

referencia predaj dom kupeckeho juh kosice

p. Michal M.

kupujúci

„Pán Janok, ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Oceňujeme najmä Vaše odhodlanie, profesionálny prístup, podávanie informácií 7/24, prehľad o trhu a cenách, príjemný prístup, promptnosť pri jednaniach a príjemné vystupovanie. Po množstve realitných kancelárií ktoré sme mali pred Vami si  dovoľujeme nazvať Vás profesionálom s veľkým „P“. Držíme Vám palce a prajeme veľa pracovných úspechov do budúcna.

referencia predaj dom kupeckeho juh kosice

spokojná klientka z Košíc

predávajúca

„Pána realitného makléra Janoka z Diamond reality som mala tú česť spoznať pri predaji môjho bytu. Bol veľmi ústretový, ľudský, dochvíľny a predaj prebiehal na profesionálnej úrovni. Vrelo ho odporúčam. Ďakujem za všetko.

referencia predaj 3-izb byt ruzinska terasa kosice

p. Iveta Č.

predávajúca

„Pri predaji bytu som nadviazala spoluprácu s maklérom Mgr. Patrikom Janokom, ktorý je vysokým profesionálom v svojom odbore. Odbornosť sa snúbi s mimoriadne chápavým a prívetivým prístupom ku klientom. Je trpezlivým, vysvetľujúcim a snaživým pracovníkom, ktorý sa nadmieru snaží vyhovieť obidvom protipólom prebiehajúcej transakcie ako kupujúcemu, tak predávajúcemu. Ďakujem Mgr. Patrikovi Janokovi za príjemnú spoluprácu a odporúčam využiť jeho služby.

p. Daniela Šimkovičová

predávajúca

„Spoluprácu s pánom Janokom hodnotím ako vynikajúcu.
Ďakujem za jeho profesionálny, empatický a ľudský prístup.
Bola som nadmieru spokojná a budem ho odporúčať ďalej.
PS: pán Janok plní sny, ten môj o chate so záhradkou splnil na 100%

referencia chata Zdoba

p. Zdena Grekčová

kupujúca

„Pána Janoka mi odporučila známa, ktorá už má viacero skúseností s realitnými maklérmi, no na p. Janoka nedá dopustiť. Po osobnej skúsenosti ho budem aj ja odporúčať ďalej. Rada by som vyzdvihla jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup, drobné komplikácie vyriešené takmer okamžite, šikovné nápady, ktoré veľmi urýchlili predaj bytu. Celkový proces predaja bol vždy jasný a celkom rýchly. Veľká spokojnosť. Ďakujem.

referencia garsonka Zupkova

p. Gabriela Karafová

predávajúca

„Kúpil som garsónku pre syna. Pri jej výbere a následne pri kúpe nám výrazne pomohol maklér p. Janok. Príjemné vystupovanie, komunikácia na vysokej úrovni, snaha aj schopnosť vyriešiť komplikovaný prevod nehnuteľnosti – to som zažil od p. Janoka. Vrelo odporúčam.

p. Zis

kupujúci

„Naša skúsenosť s Vami v nás zanechala pozitívny dojem. Myslím, že ste nás procesom previedli na odbornej úrovni, požadované otázky/informácie ste sa snažili zodpovedať a proces nenásilne posúvať vpred. Aj Vaše videá pripravované k nehnuteľnostiam priťahujú klientelu. Nám ostáva poďakovať za spoluprácu a nech sa Vám v práci darí.“

p. Krištofík

kupujúci

„S p. Janokom mám veľmi dobrú skúsenosť. Už pri prvom zavolaní, pri obhliadke bytu vystupoval seriózne. Odpovedal mi na všetko, čo som sa pýtala. Následný proces rezervácie bytu a samotnej kúpy bol bezproblémový. Pán Janok bol vždy prístupný na mobile či maile. Neľutujem, že som sa skontaktovala s takýmto odborníkom a určite ho budem odporúčať aj svojmu okoliu. Vrelá vďaka a veľa ďalších spokojných predávajúcich a kupujúcich klientov.“

p. Andrea Džubinská

kupujúca

„Pán Janok zastupoval predávajúceho, napriek tomu bol veľmi nápomocný aj mne ako kupujúcej. Pôsobil veľmi ľudsky a bezprostredne. Plusom sú určite jeho technické znalosti, ktoré vniesli do obhliadky bytu ďalší hodnotný rozmer. Sprostredkoval čo bolo potrebné, promptne riešil všetky moje požiadavky. Veľmi odporúčam.“

LK

kupujúca

„Spoluprácu s pánom Janokom hodnotím ako vynikajúcu. Na začiatku som ako predávajúci nezačal ideálne – nehnuteľnosť bola inzerovaná cez priveľa subjektov a akosi nie a nie nájsť kupujúceho, no nakoniec po reálnych skúsenostiach a prístupe rôznych maklérov som sa rozhodol pre p. Janoka (a verte mi, že som náročný na výber) a predaj sa zrealizoval presne ako som potreboval. Výborný pomer cena/výkon/komunikácia/prístup.

p. Matej Š.

predávajúci

S pánom Patrikom Janokom sa mi podarilo kúpiť jeden byt a následne predať iný byt. Obidva procesy boli komplikované a všetko vyšlo iba vdaka nesmiernej ochote a trpezlivosti pána Janoka. Veľmi oceňujem ľudský prístup, ochotu poradiť a najmä objektívny prístup p. Janoka. Som mu nesmierne vdačná, že sa mi podarilo kúpiť krásny byt vo veľkej časovej tiesni.

100% odporúčam p. Janoka, s jeho pomocou sa vám podarí kúpiť alebo predať byt za akýchkoľvek zložitých okolností.

p. Lučanská

kupujúca a predávajúca

„Nedá mi sa nepoďakovať za ochotu a rýchle vyriešenie môjho problému s prenájmom bytu na KVP. Bola som veľmi spokojná s prácou pána Mgr. Patrika Janoka. Stretla som sa so serióznym jednaním, príjemným vystupovaním, priateľským a ľudským prístupom. Želám Vám veľa spokojných klientov, tak spokojných ako ja. Ďakujem Vám!“

p. Močková

prenajímateľ

„Ak by tu bola nejaká stupnica hodnotenia od 1-10 možných maximálnych bodov, potom by som p. Janokovi dal po každej stránke plný počet bodov. Či zohľadňujem jeho profesionálny, alebo ľudský prístup, jeho osobnostné kvality, flexibilitu, čo sa týka nastavenia ceny bytu a potom manipulácie ňou, bol som nadmieru milo prekvapený a spokojný. Prajem, aby vaša spoločnosť mala čo najviac takýchto maklérov, oddaných veci celou svojou bytosťou.“

p. Bielik

predávajúci a kupujúci