fbpx

Na prenájom 4-izbový byt v Košiciach Puškinova

Ak chcete zažívať oddych po návrate z uponáhľaného sveta tento byt je balzam na dušu. Bývanie nad úrovňou striech historických budov či západ slnka nad gotickou katedrálou sú veľké benefity tohto bytu. Či už tu strávite 3 mesiace alebo rok, budete sa tu cítiť ako vo svetovej metropole.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Popis

Pre milovníkov centra mesta a nádherných výhľadov na historické centrum s nádychom romantiky ponúkam na prenájom tento krásny zrekonštruovaný 4-izbový byt v lokalite Košice – Staré Mesto. Byt sa nachádza na Puškinovej ulici na 6. poschodí. Pozostáva z predsiene a štyroch samostatných izieb. Dve samostatné izby sú rozmerovo útulné, spálňa a najmä obývacia izba spojená s kuchyňou sú priestrannejšie. Z obývacej izby sa vychádza na balkón kde vaše srdce poteší fascinujúci výhľad na historické centrum Košíc. Výhľadom na historické centrum sa môžu pochváliť všetky obytné miestnosti v byte.

V kúpeľni sa nachádza veľký sprchový kút a práčka. Toaleta je samostatná s umývadlom. Kuchyňa je vybavená všetkým potrebným –  chladničkou, varnou doskou, rúrou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou. V kuchyni je stôl a miesto na stolovanie pre 4 ľudí. Kúrenie je zabezpečené modernými hliníkovými radiátormi. V prípade potreby je tu možnosť súkromného plateného parkovania vo dvore bytového domu. V bytovom dome sú dva výťahy.

Lokalita centra ponúka aj v čase pandémie pohybové aktivity. Cyklotrasy v centre pre bicyklovanie korčuľovanie, mestský park na dosah vonkajšie cvičiská. V tesnej blízkosti domu sa nachádzajú nákupné centrá, potraviny, lekárne, drogérie, zastávky autobusov. Byt je určený na krátkodobý prenájom pre max. 4 osoby, môžu to byť jednotlivci, príp. rodina s deťmi. Malý dobre vychovaný psík je dovolený. V dome bývajú pokojamilovní ľudia.

Cena:

PRENAJATÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo