fbpx

Na predaj pozemok, Vyšná úvrať, Košice

Ako sa v reklame hovorí „Tak toto musíte vidieť!“ 
Stavebný pozemok len pár minút od centra Košíc na ulici Vyšná úvrať nad Orechovou ulicou. Štebot vtákov, zeleň v okolí, kľud …

Videoprehliadka

Fotogaléria

Popis

predaj pozemok kosice vysna uvrat

Tento krásny, veľký, stavebný pozemok sa nachádza len pár minút od centra Košíc na ulici Vyšná úvrať nad Orechovou ulicou. Miestni obyvatelia, ktorí žijú v rodinných domoch v okolí lokalitu poznajú pod názvom Slivník. Výmera pozemku je 818 m². Od ulice má pozemok šírku úctyhodných 20 metrov. Je oplotený a plot doplnený o nepriehľadnú tkaninu s hustotou 230g/m2. Orientácia pozemku je východ-juh-západ.

Pozemok je vysporiadaný a z troch strán nemá susedov. Zo spodnej strany vedie tichá slepá ulica. Z prava prístupová ulička k domom, z ľava prístupová cesta v súkromnom vlastníctve okolitých rodinných domov. Priamo na pozemku je elektrina 230/400V a vodovodná šachta s vodomerom. Kanalizácia a plyn sú tesne pred pozemkom. Na pozemku sú rodiace ovocné stromy, niektoré bude možné popri stavbe ponechať.

predaj pozemok kosice vysna uvrat
predaj pozemok kosice vysna uvrat

K dispozícii je aj písomná Územno plánovacia informácia k pozemku, na základe ktorej je možná zastavanosť 40 % čiže cca 327 m² /to je parádna plocha/. Vďaka veľkosti pozemku a prístupu z ulice je na pozemku možné postaviť viac-bytový dom. Dostupnosť do centra mesta je autom, autobusom MHD č.15, 20, 32, 35, 54 a  RA-6 , RA-7 z neďalekej zastávky MHD, pre zdatnejších aj peši, či na e-kolobežke.

Cena:

198 000 €

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo