fbpx

Na predaj garsónka, Zupkova, Košice, Furča

Krásna, nová, moderná, plne vybavená, účelná, praktická garsónka, do ktorej sa zmestí všetko. A k tomu presklená loggia s panoramatickým výhľadom na Košice. Skrátka, radosť bývať.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Predstavujem vám krásnu, zrekonštruovanú a zariadenú garsónku. Nachádza na 5/8 poschodí bytového domu na Zupkovej ulici na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach. Bytový dom je zateplenýkompletne vynovený s novým výťahom spravovaným spoločnosťou OTIS. Garsónka prešla kompletnou, kvalitnou rekonštrukciou v roku 2021. K dispozícii je aj revízna správa. Výmera garsónky je 24m² a je orientovaná na západ.

Kuchynský kút tvorí nová kuchynská linka vybavená vstavanou rúrou, mikrovlnkou, digestorom, varnou doskou, s keramickým umývadlom, vstavanou umývačkou riadu a chladničkou. Všetky spotrebiče sú ešte v záruke. V izbe spojenej s kuchyňou je vstavaná dvojdielna obývačková skriňa, ktorá zaujímavým spôsobom rieši úložný priestor na oblečenie a zároveň ponúka ďalšie úložné priestory a miesto pre televízor. Rozkladaciu sedačku si v okamihu zmeníte na manželskú posteľ. Pri rozkladacom stole sa usadia aj 4 osoby

Prekvapí a poteší aj namontované cvičebné náradie /rebrina/. V izbe a chodbe je kvalitná 8mm plávajúca podlaha. V kúpeľni s odvetrávaním je sprchový kút, WC a práčka. Vstupné dvere bezpečnostné. Loggia s panoramatickým výhľadom na Košice disponuje variabilným zasklením s hliníko-duralovými oknami. Mesačné náklady na byt sú 75 € + 30 € médiá. Byt sa predáva kompletne vybavený a zariadený, vhodný k okamžitému nasťahovaniu bez ďalších nákladov.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo