Na predaj dom, Kupeckého, Košice, Juh

Zrekonštruovaný rodinný dom v tichej uličke v širšom centre Košíc. Ponúkne veľkorysý priestor aj súkromie. Jednoducho, pocit domova.

Fotogaléria

Pôdorys

predaj dom kosice juh kupeckeho podorys prizemie
predaj dom kosice juh kupeckeho podorys poschodie
predaj dom kosice juh kupeckeho podorys dom

Popis

predaj dom kosice juh kupeckeho popis1

Tento krásny, priestranný, atypický rodinný dom sa nachádza v širšom centre Košíc na Kupeckého ulici v lokalite Košice-Juh. Očarí pokojnou atmosférou vidieka, pričom je na veľmi zaujímavom mieste v rámci Košíc, len pár krokov od centra. Zastavaná plocha domu je 121 m² a stojí na pozemku s výmerou 311 m². Celková podlahová plocha domu (prízemie + poschodie) je 200 m². V roku 2022 bol kompletne zateplený. Dvor poskytuje absolútne súkromie na posedenie s rodinou, priateľmi a oddych.

Vstup do domu je z dvora cez predsieň s vyhrievanou podlahou. Z predsiene sa vchádza do kuchyne s veľkorysým priestorom na varenie s množstvom skriniek a odkladacieho priestoru. Z kuchyne vedú presklené dvere na dvor, čo umožnuje aj vonkajšie stolovanie. Vedľa kuchyne je jedáleň s prechodom do haly. V hale s úctyhodnými rozmermi 39 m² je miesto na parádny kozub, alebo kachľovú pec. V stene sú predpripravené prieduchy na šírenie tepla od kozubu. Kuchyňa, jedáleň a hala tvoria otvorený koncept.

predaj dom kosice juh kupeckeho popis2
predaj dom kosice juh kupeckeho popis3

Na prízemí sa nachádza podlahovo vyhrievaná kúpeľňa spojená s toaletou. Na poschodie vedie točité drevené schodisko s chrómovaným zábradím. Poschodie tvorí štvorcová chodba so vstupmi do štyroch samostatných nepriechodných izieb a ďalšej podlahovo vyhrievanej kúpeľne s toaletou. Toto usporiadanie ocení viacčlenná rodina, aj ľudia, ktorí pracujú na homeoffice.

K domu patrí aj ďalšia budova, zapísaná na katastri ako sklad. Prízemie tejto budovy sa dá využiť na uskladnenie motocykla, skútra, bicyklov, lyžiarskych potrieb, na dielňu a podobne. V podkroví tejto budovy je miestnosť využiteľná ako ateliér, štúdio, prípadne pracovňa. Dom a vedľajšia budova sú na poschodí prepojené terasou, ktorá môže vo vhodnom počasí slúžiť na prácu vonku, či relax. Mesačné náklady na dom sú 200 €.

predaj dom kosice juh kupeckeho popis5

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo