fbpx

Na predaj novozrekonštruovaná chata, Zdoba

Chata, ktorá prekvapí útulným a čistým priestorom, praktickými riešeniami aj komfortným vybavením. Rovnako vyrovnaný, slnečný pozemok ponúka súkromie, priestor a možnosti využitia podľa vlastných predstáv.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Popis

predaj chata Kosice Zdoba zahrada s chatou

Krásna, po rekonštrukcii ešte teplá rekreačná chata sa nachádza vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite Zdoba len 2,3 km od Košíc. /na ceste do Zdoby od Košíc odbočíte vľavo./ Pozemok je v osobnom vlastníctve a má rozlohu bezmála 4 áre /363 m²/. Chata je na zastavanej ploche 20 m². Pozemok aj chata sú vysporiadané a zapísané na liste vlastníctva, s podielom na prístupovej ceste, chata má pridelené súpisné číslo. Prístup k chate je jednoduchý a bezproblémový autom, alebo peši od neďalekej zastávky autobusu. Nová, posuvná, 4-metrová vstupná brána na pozemok umožňuje prístup autom priamo k chate.

Chata je postavená na betónovo-murovanom základe a má šikovnú pivnicu. Steny sú z prefabrikovaných montovaných voštinových dielov. V roku 2022 prešla kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa zmenu dispozície, novú elektroinštaláciu a rozvody pitnej vody, nové plastové okná, zateplenie, nové drevené obloženie zvnútra a zvonku, skrátka, všetko nové. Priestor chaty tvorí obývacia miestnosť s novými kachľami na tuhé palivo a novou kuchynskou linkou, samostatná spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa z ytongových tvárnic so sprchovým kútom a  umývadlom. Neodmysliteľná je aj príjemná, zrenovovaná terasa s výhľadom na Slanské lesy.

predaj chata Kosice Zdoba obytna miestnost
predaj chata Kosice Zdoba obytna miestnost

Chata poskytuje komfort porovnateľný s bytom. Je tu možné uvariť si jedlo na sklokeramickej varnej doske Whirpool, umyť riady, osprchovať sa a nocovať v dvoch miestnostiach. Nemusíte byť otužilci, teplú vodu v sprche zabezpečuje výkonný bojler českej zn.Dražice /ohrev vody za 15minút/ a v kuchyni kvalitná nerezová rýchloohrevná batéria s indikátorom teploty vody. Chata je zateplená minerálnou vatou zn.Ursa a obložená tatranským profilom. Hrúbka stien 17 cm zabezpečí udržanie tepla v prechodnom období a aj dobre izoluje od letných horúčav. Nové plastové okná majú izolačné dvojsklo a rámy okien vo farbe prírodný dub z vonku a biele z vnútra. Konštrukcia strechy má z vnútra nekryté nové trámy a úložné priestory pod strechou. Pod spálňou je zachovaný pôvodný priestor vhodný na uskladnenie náradia, fúrika a podobne. Toaleta je riešená novou WC búdkou

Pozemok je vyrovnaný a zatrávnený. Na bočných stranách si hravo vytvoríte skalku čí okrasné kvetinové záhony. Sú tu ponechané 4 ovocné stromy /3 slivky a 1 hruška/. Okolo celého pozemku sú v zemi zachované obnoviteľné korene vínnej révy, ktorá môže za krátky čas vytvoriť živý plot a zároveň poskytnúť úrodu hrozna. Na pozemku sú 3 vodovodné kohútiky, ktoré je možné použiť na zalievanie, napúšťanie bazéna či vonkajšej solárnej sprchy. Informácie o dianí v záhradkárskej lokalite si môžete pozrieť pohodlne prostredníctvom aktualizovanej stránky na facebooku. Jednotlivé uličky majú svoju facebookovu skupinu. Táto výnimočná chata je vhodná pre rodinu, pár, či jednotlivca, poskytne priestor pre oddych, zábavu i sebarealizáciu podľa vlastných predstáv a zároveň je aj dobrou investíciou v neistých časoch. Bez ďalších nákladov a práce, stačí sa len zabývať a užívať si.

predaj chata Kosice Zdoba zahrada s chatou

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo