fbpx

Na predaj chata, Červený breh, Košice

Celoročne obývateľná chata v lokalite Červený breh v Košiciach, ktorá je tak trochu hybrid medzi rodinným domom, rekreačným bývaním a investíciou do lukratívneho pozemku… Chata a pozemok poskytujú okamžitú využiteľnosť rekreačného bývania v tichej uličke s krásnym výhľadom na mesto. Do budúcna ide o istú investíciu, vzhľadom na tempo zástavby v okolí. Ideálne pokojné miesto aj pre ľudí pracujúcich formou homeofficu, ktorí nemajú možnosť postaviť si RD priamo v Košiciach. 

Fotogaléria

Popis

predaj chata kosice sever cerveny breh

Chata sa nachádza v intraviláne /zastavanom území/ mesta Košice v lokalite Sever na Červenom brehu. Táto lokalita je v poslednom období označovaná ako košické „Beverly Hills“. V okolí prebieha výstavba malopodlažných domov – inak povedané … toho najdrahšieho čo sa vôbec dá v Košiciach kúpiť. Chata sa nachádza na svahovitom pozemku s rozlohou 911 m².  Zastavaná plocha je 23 m². Orientácia je východ-juh-západ.

K pozemku sa dostanete ulicou Žľaby a zvyšok cesty k chate je cca 180 m po spevnenej ceste.  Chata aj pozemok sú vysporiadané v osobnom vlastníctve. Na príjazdovej ceste je vlastník oprávnený právom prechodu aj prejazdu. Chata postavená z tehál z 80-tych rokov má predsieň, samostatnú izbu, kuchyňu, kúpeľňu s toaletou. Poskytuje na malom priestore všetko čo potrebujete. Môžete si tu uvariť, osprchovať sa, spať v pohodlí porovnateľnom s bytom.

predaj chata kosice sever cerveny breh popis3

Kúrenie je riešené pieckou, alebo elektrickými ohrievačmi. Z chaty a pozemku je krásny výhľad na Košice. Na chate je voda z vlastného vrtu, elektrina 230/400 V, septik, internet. Priamo na pozemku sú vytvorené parkovacie miesta pre dve autá. Chata sa dá prestavať na väčšiu, alebo na jej mieste postaviť novú chatu/rodinný dom.

Cena:

REZERVOVANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo