Na predaj 4-izbový byt v zachovalom pôvodnom stave, Budapeštianska ulica

Sídlisko Ťahanovce je nechválne známe problémami s parkovaním i výhľadmi na susedné či náprotivné bytovky. V ostrom kontraste s tým sú panoramatický výhľad na Košice z tohto bytu a dostatok parkovacích miest priamo pred domom. Ideálna dispozícia bez prechodných izieb na dostatočnej podlahovej ploche sľubuje kvalitné bývanie.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tento skvelý sídliskový 4-izbový byt sa nachádza na 5/8 poschodí bytového domu na Budapeštianskej ulici na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. Bytový dom je situovaný hneď na začiatku sídliska a je tým pádom v rámci Ťahanoviec najbližie k centru mesta. Loggia poskytuje nádherný, ničím nerušený výhľad na KOŠICE. Typický sídliskový problém s parkovaním sa tohto miesta netýka vďaka najväčšiemu parkovisku priamo pred bytovým domom.

Výmera 80m² bez problémov uspokojí aj väčšiu rodinu. Dispozícia bytu je ideálnavšetky izby sú samostatné a nepriechodné. V jednej z izieb, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo hosťovská, je veľký vstavaný šatník. Ďalší šatník je v predsieni. Orientácia bytu na východ a na západ zabezpečuje presvetlenie a príjemnú atmosféru po celý deň. Byt je v pôvodnom no veľmi zachovalom stave a pre nenáročných je vhodný k okamžitému nasťahovaniu. V byte boli vymenené plastové okná a bezpečnostné dvere SECURIDO.

Z tohto miesta nemusíte za službami vôbec chodiť ďaleko. MHD je za rohom a nakupovať môžete smelo aj bez potreby auta priamo v množstve obchodov v pasáži pod bytovým domom. Pár krokov od domu je relaxačné centrum a obchody jeden za druhým. Všetko na dosah peši, poliklinika, lekáreň, kostol, školy, škôlky, kaderníctvo, polícia … čokoľvek

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo