fbpx

Na predaj 3-izbový tehlový byt Na Vodárenskej ulici Košice - sever

Mestská časť Košice-sever je jednou z najatraktívnejších a najvyhľadávanejších lokalít na bývanie, či investície v Košiciach. A práve tu vám predstavím skvelý 3-izbový tehlový byt v zateplenom dome s výťahom, akých je na severe len málo. 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tento zaujímavý, 3-izbový, tehlový, zariadený byt sa nachádza 6/7 poschodí bytového domu na Vodárenskej ulici v Košiciach, v širšom centre, v lokalite so zástavbou tehlových bytových domov.  Bytový dom je revitalizovanýzateplený, s novým nákladným výťahom. Hneď pri vstupe do bytu je cítiť tepelnú pohodu zatepleného tehlového bytu.

Byt má rozlohu 63 m² a je po staršej rekonštrukcii, ktorá zahŕňa murované jadro, vymenené kvalitné plávajúce podlahyplastové okná, vymenené elektrické rozvody s prepäťovou ochranou v sieti TNS. Dispozične byt pozostáva z obývačky s výstupom na balkón, detskej izby, spálne a kuchyne. Medzi obývačkou a detskou izbou sú posuvné dvere z borovicového dreva. Obývačka a detská izba sú orientované na juh, kuchyňa a spálňa na sever. Toaleta a kúpeľňa sú samostatné. V kúpeľni je vaňaVeľké vstavané šatníkové skrine v predsieni a spálni poskytujú dostatok úložného priestoru. Na sezónne veci poslúži pivnica, ktorá patrí k bytu. 

Z okien v kuchyni a zo spálne je výhľad na kopec Hradová a na rekreačnú časť Anička. Z tohto bytu je rovnako blízko do prírody a za rekreáciou ako aj do centra mesta. Anička doslova na krok od domu poteší nielen športovcov, psíčkarov či mladé rodiny. S MHD priamo pri dome sa dostanete do centra mesta za pár minút. Obchody, pošta, tržnica, ale aj futbalový a zimný štadión, veterína, reštaurácie či električka sú dostupné peši na pár krokov. V dome bývajú slušní ľudia, ktorí sa vedia dohodnúť na obnovách bytového domu. Svedčí o tom aj nové zateplenie. Tento byt je skvelou voľbou či už na bývanie alebo na investíciu.

Cena:

170 999 €

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo