fbpx

Na predaj luxusný 3-izbový byt na Terase, Ružínska ulica

Byt, ktorý Vás očarí svojím štýlom a eleganciou. Vkusne vyladený do posledného detailu s účelne využitým nadčasovým priestorom. Byt, v ktorom sa cítite výnimočne.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Popis

Tento vskutku nádherný, neobyčajný, štýlový, luxusný 3-izbový byt sa nachádza na 0/8 poschodí bytového domu v samom srdci Terasy pri obchodnom centre Galéria na Ružínskej ulici. Bol revitalizovaný a luxusne upravený na veľkú otvorenú obývaciu miestnosť voľne prepojenú s kuchyňou. Dve izby sú samostatné a oddelené od haly krásne urobeným bytovým jadrom.

V spálni je štýlová a pohodlná manželská posteľ, štýlová komoda a na mieru vyrobený krásny šatník. Ďalšiu izbu je možné využiť ako pracovňu, alebo detskú izbu s krásne zariadeným interiérom. Kúpeľňa a toaletaoddelené a vybavené len tými najlepšími komponentami. Kuchyňa je kompletne vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi. K bytu patrí komora pred bytom, vybavená elektrickou zásuvkou s možnosťou umiestnenia chladničky či mrazáku. Rozloha bytu je 68 m².

Mesačné náklady na byt sú 150 € + inkaso. Predáva sa zariadený a je kúpou voľný. Pohodlné parkovanie zabezpečí veľké bezplatné parkovisko pred bytovým domom.

Tento byt je vhodný na bývanie, ale aj ako investícia pre náročného klienta na následné reprezentatívne prenajímanie. Bez ďalších starostí, stačí sa len nasťahovať a užívať si štýl, luxus a krásu

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo