fbpx

Na predaj novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt na Terase, Kežmarská ulica

Keď som videl, s akou precíznosťou bola urobená rekonštrukcia na tomto byte, pomyslel som si: „Kiežby všetky byty boli zrekonštruované na takejto úrovni.“ Led podsvietenie na vchodových dverách, bezprahová podlaha v celom byte, čisté línie, vkus, elegancia a kvalita prevedenia hovoria za seba. Tento byt rozhodne stojí zato nielen vidieť ale aj vlastniť.

Videoprehliadka

3D virtuálna prehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tento krásny novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt sa nachádza na 3/3 poschodí bytového domu na Kežmarskej ulici v tichej lokalite mimo ruchu ciest. Bytový dom je bez výťahu, je už zateplený a ponúka komorné, rodinné bývanie s malým počtom bytov. Samotný byt má rozlohu 68m² vrátane loggie a ponúka veľmi príjemnú atmosféru. Po kvalitnej celkovej rekonštrukcii už nevyžaduje žiadne ďalšie investície. Je ihneď voľný, stačí sa len nasťahovať.

Obývacia izba je prepojená bez-dverovo s kuchyňou a vedie z nej výstup na veľkú loggiu, ktorá má bezmála 8m². V miestnosti určenej na spálňu je veľká biela šatníková skriňaPodlahy v byte sú riešené bez prahov, čo ocenia najmä tí, ktorým upratuje robotický vysávač. V kuchyni je zabudovaná umývačka riadu Bosch a elektrický sporák so sklo-keramickou doskou. Kúpeľňa je samostatná a je vybavená vaňou a miestom na práčku. WC je samostatné. K bytu patrí komora hneď pred vstupom do bytu a na odloženie vecí vám poslúži veľká pivnica. V bytovom dome je aj kočikáreň. Mesačné náklady na byt sú 155 €.

Okolie bytového domu je perfektná oáza kľudu, mimo ciest. V blízkostinákupné centrá Terasa a Lidl. Ak si tento byt kúpi rodinka s deťmi, tak tie budú mať asi najväčšiu radosť, lebo v blízkosti je materská a základná škola, bez nutnosti prechádzať cez cestu. ZŠ je v parku za domom.

Čo dodať? Je to skvelý byt na skvelom mieste ponúkajúci skvelé bývanie.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo