Na predaj 2-izbový byt v Košiciach Park Angelinum

Park Angelinum je jednou z najvyhľadávanejších lokalít v Košiciach. Keď ponúkam byt na tejto ulici, telefón mi takmer neprestáva vyzváňať. Prečo? Pretože sú tu krásne priestranné tehlové byty, centrum mesta na pár krokov a pritom tichý dvor plný zelene chráni pred ruchom mesta. A práve takýto je aj tento byt.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Popis

Tento skutočne priestranný 2-izbový tehlový byt sa nachádza na 4. poschodí zatepleného bytového domu na ulici Park Angelinum v širšom centre Košíc. Má rozlohu úctyhodných 70m², čo umožňuje pohodlne zmeniť dispozíciu na ešte stále priestranný 3-izbový byt. Čo sa týka lokality, tak tá je absolútne TOP. Všetko dôležité peši do 2 minút.

Byt má priestrannú loggiu orientovanú na juh, na ktorú sa dá vojsť dvoma vchodmi z oboch izieb, zboku z obývacej izby a spredu z druhej izby.  V lete poskytne chládok na loggii rolovacia markíza. Obe veľké izby sú taktiež orientované na juh a rovnako veľká kuchyňa s jedálenským kútom je orientovaná na sever. Do izieb sa vchádza z priestrannej chodby, z ktorej vedú aj vstupy do komory, WC a kúpeľne. Byt je v zachovalom pôvodnom stave, čo je ideálne na zmenu dispozície podľa vlastných predstáv. Sezónne alebo menej potrebné veci si odložíte do murovanej pivnice, ktorá patrí k bytu.

V bytovom dome je nový výťah a celkovo je revitalizovaný. Rodina s deťmi sa iste poteší ihrisku priamo pred domom ako aj škôlke a základnej škole hneď za rohom. Výhľad do parku či na kopec na Červenom brehu poskytuje relax v každom počasí a ročnom období. Tento byt je rozhodne zaujímavý aj ako investícia, keďže v blízkosti je centrum mesta a dve univerzity, nehovoriac o tom, ako sa byty v tejto lokalite každoročne zhodnocujú

Cena:

predané

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo