Na predaj 2-izbový byt Košice-sever, Kisdyho ulica

Tento byt v staromestskom štýle ma zaujal na prvý pohľad – vysoké stropy, veľkorysé priestory a netradičná dispozícia spolu s atraktívnou tichou lokalitou ho robia štýlovým a výnimočným. Takéto ponuky sa objavujú len zriedka a dlho sa neohrejú, mnohí totiž čakajú práve na takýto byt na takomto mieste. Ak patríte medzi nich, nepremeškajte to.

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Predstavujem vám priestranný, slnečný, 2-izbový tehlový byt v širšom centre Košíc v TOP lokalite Košice-Sever na Kisdyho ulici. Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu s novou strechou na veľmi zaujímavom tichom mieste. Celá Kisdyho ulica je chránená pred hlukom ciest. Z jednej strany je to jednosmerná ulička a z druhej strany gaštanová alej. Kvalita bývania v tejto lokalite odzrkadľuje celkovú pokojnú atmosféru širšieho centra.

Pred 2-rokmi majitelia vymenili okná za plastové. V bytovom jadre sú vymené stúpačky. Inak je byt v pôvodnom stave so zachovalými parketami. Disponuje úctyhodnou výmerou 67m² čo je medzi tehlovými 2-izbovými bytmi „MERCEDES“ a malou zmenou dispozície je možné vytvoriť 3-izbový byt, napríklad ako na návrhu pôdorysu vyššie. Orientácia na východ, juh a západ robí z bytu presvetlený, teplý a slnečný priestor. Kúpeľňa a wc sú oddelené. Priamo v byte je komora. Byt je ihneď voľný, bez tiarch.

Byt je veľmi vhodný na bývanie a ako investícia na prenájom je 100% rýchlo prenajateľný vďaka blízkemu centru, Technickej či Veterinárnej Fakulte. Hneď vedľa vchodu v malom domčeku je k dispozícii praktický lekár MUDr. Lengyelová. Peši, bez nutnosti štartovať auto sú dostupné potraviny Milk-agro, potraviny Klas, pekáreň s čerstvým pečivom, klasická mäsiareň, dve materské školy, s plaveckým bazénom, SPŠ Elektrotechnická, Technická, zastávka MHD, lekárne, poliklinika s detským lekármi, polícia, dopravný inšpektorát, miestny úrad, kancelárske potreby, drogéria, veterína, atď. Okolo bytového domu sú malé parky či veľký park pred poliklinikou Sever. Tento byt má rozhodne veľký potenciál a oplatí sa doňho investovať.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo