Na predaj 2-izbový byt Košice - staré mesto, Jarná ulica

Byt ako z katalógu! Takto môžem nazvať tento zrekonštruovaný, tehlový byt a jeho stav! Všetky prvky či už v štýle ART, Minimalizmus, alebo Rustikal sú dokonale zladené v útulný hrejivý domov.

Fotogaléria

Pôdorys

predaj 3-izb byt kosice stare mesto jarna podorys

Popis

predaj 3-izb byt kosice stare mesto jarna

Tento krásny, štýlový, zrekonštruovaný, 2-izbový tehlový byt sa nachádza v bytovom dome na Jarnej ulici v Mestskej časti Staré mesto v Košiciach. Bytové domy v okolí sa nazývajú aj lokalitou „Malá Praha“, kvôli českej menšine, ktorá tu stavala a žila pred 100 rokmi. Bytový dom má zrekonštruovanú strechu a fasádu a bytové domy v okolí tvoria nádherný celok úplne vynovenej histórie s reliéfmi na fasáde. Radosť pozrieť. Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2020.

Rozloha bytu je 62 m² . Obývačka a spálňa sú orientované do tichej Jarnej ulice, kuchyňa do dvora plného zelene. Kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi zn. Elektrolux A++ tvorí otvorený koncept s obývačkou. Potešia aj okná v kúpeľni a v predsieni. Byt sa predáva zariadený a je kúpou voľný. Prislúcha k nemu aj pivnica. Mesačné náklady sú 119 € + inkaso. Parkovanie je bezproblémové, buď na Jarnej ulici, alebo vo dvore.

predaj 3-izb byt kosice stare mesto jarna
predaj 3-izb byt kosice stare mesto jarna

Za domom je detské ihrisko a posedenie. V okolí je všetko potrebné /obchody, úrady, centrum mesta, školy, škôlky, poliklinika, MHD/ dostupné peši.

Byt, hoci je 2-izbový, ponúka zákutia aj otvorené priestory a to všetko vyvoláva v ľuďoch pocit slobody a naladenie na komfortnú zónu. Lokalita patrí pod Staré mesto a tým je povedané všetko – najdrahšia a najmenej citlivá na pokles cien nehnuteľností.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo