fbpx

Na predaj 1,5 izbový byt Nad jazerom, Sputniková ULICA

Byt pre vyznavačov slniečka, dobrej tepelnej pohody a súkromia! Útulný, nízkonákladový, bez ďalších investícií, vhodný k okamžitému nasťahovaniu.

Fotogaléria

Pôdorys

predaj 1.5-izb byt kosice jazero sputnikova podorys

Popis

predaj 1.5-izb byt kosice jazero sputnikova popis1

Útulný, zrekonštruovaný 1,5-izbový byt sa nachádza na Sputnikovej ulici č.11 na sídlisku Nad jazerom v Košiciach. Nielen byt, ale aj bytový dom je starostlivo udržiavaný a vynovený. Všade naokolo zeleň, pred vchodom ruže, živý plot. Bytový dom bol revitalizovaný – zateplenie, nová strecha s 20 cm izoláciou, nový výťah, domový vrátnik, otváranie čipom, kamerový systém, pripravuje sa rekuperácia s tepelným čerpadlom.

Byt sa nachádza na 7/7 poschodí, je teda vhodný špeciálne pre tých, ktorí ocenia, že im nad hlavou už nikto nedupe. Rozloha bytu je 42,75 m². V súčasnosti sú tieto byty označované ako 2-izbové. Byt je bez loggie, ale je tu možnosť vytvorenia vnútornej loggie. Takúto vyhrievanú loggiu ocenia najmä ľudia, ktorí milujú kvety, alebo chcú ďalšiu oddelenú miestnosť. V byte sú bezpečnostné dvere, patrí k nemu aj komora pred bytom a pivnica v suteréne.

predaj 1.5-izb byt kosice jazero sputnikova popis3

V byte sú znížené stropy s podsvietením. Radiátory  vymenené za Korad 21K s automatickým samo-odvzdušňovaním, odpočet pomerových rozdeľovačov tepla na radiátoroch je na diaľku, bez nutnosti sprístupňovať byt odpočtárom, taktiež vodomery sa už odčítavajú na diaľku. Takže žiadne narušovanie súkromia. Internet zabezpečuje technologicky najvyspelejší provider v Košiciach ANTIK. Mesačné náklady na byt sú nízke ako v novostavbe: 82 € + inkaso.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo