fbpx

Na predaj 1,5 izbový byt Nad jazerom

Ide prakticky o 2-izbový byt, ktorý vznikol z 1,5-izbového bytu. Majiteľ bytu navyše vkusne predelil časť izby spojenej s kuchyňou a vytvoril vnútornú vyhrievanú loggiu

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tento rozhodne zaujímavý byt sa nachádza na Čingovskej ulici na sídlisku Nad jazerom. Frekventovanej hlavnej ceste cez sídlisko Nad jazerom sa vyhnete, lebo z Čingovskej ulice sa dostanete priamo na výpadovku smer Vyšné Opátske. Okrem toho v blízkosti je zastávka električiek a električiek sa zápchy netýkajú, lebo majú svoju vlastnú koľajovú trasu. Nákupné centrá a všetko čo potrebujete k životu je dostupné aj peši po rovine. Sídlisko Nad jazerom je totiž jediné sídlisko v Košiciach kde nie sú kopce.    

Samotný byt zaujme svojou účelnosťou. Ide prakticky o  2-izbový byt, ktorý vznikol z 1,5-izbového bytu. Majiteľ navyše vkusne predelil časť izby spojenej s kuchyňou a vytvoril vnútornú vyhrievanú loggiu

Má vymenené plastové okná, plávajúce podlahy, stúpačky. V predsieni je veľká vstavaná skriňa. Bytové jadro si môžte urobiť podľa svojich predstáv, lebo ešte nebolo menené.

Byt je orientovaný na juh a má celkovú plochu 44 m2. Prislúcha k nemu komora a veľká pivnica.

Výhodou tohto bytu je to, že nosné steny sú len obvodové, takže priečky a bytové jadro je možné rozvrhnúť si na mieru, podľa vlastných potrieb.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo