fbpx

Na predaj 1-izbový tehlový byt, Jesenná, Košice, Sever

Bývanie v širšom centre mesta má svoje čaro. Centrum mesta a všetko dôležité dostupné peši a pritom tiché dvory plné zelene chránia pred ruchom mesta. Potvrdzuje to aj tento útulný byt ukrytý v dvore za radnicou

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tento útulný, 1-izbový tehlový byt sa nachádza na 3/5 poschodí bytového domu v širšom centre Košíc na Jesennej ulici. Bytový dom je zateplený, revitalizovaný s vymenenými stúpačkami a novým výťahom. Byt prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa murované jadro s novou elektroinštaláciou, plastové okná, plávajúce podlahy. Celková rozloha bytu je 31m² a je orientovaný na západ.

Dispozične pozostáva z predsiene, samostatnej izby, samostatnej kuchyne a kúpeľne so sprchovým kútom a WCByt je bezpečný nakoľko vstupná chodba na poschodí sa uzamyká. Zo spoločnej chodby pred bytom sa vychádza na spoločný balkón. Byt je vhodný na bývanie pre jednotlivca či párik ale aj ako investícia na následné prenajímanie, vzhľadom na blízkosť centra a niekoľkých univerzít. Mesačné náklady sú spolu 95 €.

Okolie bytového domu je pokojná lokalita bez hluku. Bytový dom sa nachádza v strede parčíku za radnicou Starého mesta. Centrum mesta, radnica, električka, potraviny Fresh a všetko dôležité je dostupné peši do pár minút. Parkovanie v okolí bytového domu je vyhradené pre rezidentov, navyše v prípade záujmu je možné dokúpiť si súkromné parkovacie miesto. Čo dodať? Skrátka, zaujímavý byt na zaujímavom mieste. 

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo