Na predaj garsónka v Košiciach Ľudová

Krásna, čerstvo zrekonštruovaná, „ešte teplá“ garsónka uprostred zelene v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Košiciach – na TERASE vás očarí čistým štýlom a dômyselnými riešeniami.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Predstavujem vám útulnú novo-zrekonštruovanú garsónku v najžiadanejšej lokalite na sídlisku TERASA. Po rekonštrukcii v nej ešte nik nebýval, je to svojim spôsobom novostavba. Nachádza sa na Ľudovej ulici v úplne tichej časti s dostatkom bezplatných parkovacích miest. V okolí je to samá zeleň a park. Je situovaná na prízemí s peknou predzáhradkou pred oknom, ktorú si môžete skrášliť a urobíte si tak výhľad z okna podľa svojho /ruže, tuje, živý plot/. V roku 2021 prešla kvalitnou rekonštrukciou, takže nevyžaduje už žiadne ďalšie investície.

Garsónka disponuje výmerou 23m² a umožňuje bezbariérový prístup. Je orientovaná na západ, no letných horúčav sa báť nemusíte, keďže bytový dom je už zateplený. Dispozícia bytu ponúka jednu oddelenú samostatnú izbu so zníženým stropom a zrenovovanými originálnymi parketami. Pre inšpiráciu prikladám vizualizáciu zariadenej izby. Predsieň je spojená s kuchynkou a má praktické vetracie okno.

V kuchynke je sklo-keramická varná doska, keramický drez, chladnička. Úplne nová kúpeľňa je s doplnkovým LED podsvietením a dláždeným sprchovým kútom, WC je nástenné značky GEBERIT. Ku garsónke prislúcha aj pivnica.

Bytový dom je revitalizovaný a dobre zateplený. V okolí je skvelá občianska vybavenosť, všetko čo potrebujete k životu zvládnete peši /Obchody Fresh, Lidl, DM, Teta Drogérie, Kaufland, lekár, lekáreň, bankomat, reštaurácie, kostol, kaderníctvo oproti, skvelá zmrzlina pri Družbe, magistrát …/.

Táto krásna garsónka je vhodná ako štartovacie bývanie pre jednotlivca, nenáročný pár, prípadne pre osobu, ktorá má problém s chodením po schodoch.

Cena:

predané

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo