Na predaj 4-izbový byt na Ťahanovciach, Pekinská ulica

Zaujímavý, čiastočne zrekonštruovaný, 4-izbový byt s ideálnou dispozíciou bez prechodných izieb vhodný pre rodinu aj na prenájom, okamžité nasťahovanie alebo úpravu podľa vlastných predstáv.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

predaj 4-izbovy byt Kosice Tahanovce Pekinska podorys

Popis

Zaujímavý, 4-izbový byt sa nachádza na 5/8 poschodí bytového domu na Pekinskej ulici na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. V bytovom dome prebehla revitalizácia – je zateplený, má vymenené stúpačky, novú bránu, zvončeky, výťah. Samotný byt je po čiastočnej rekonštrukcii s vymenenými plastovými oknami, pre nenáročných vhodný k okamžitému nasťahovaniu. Disponuje úctyhodnou výmerou 80 m².

Dispozícia bytu je ideálna, všetky štyri izbysamostatné a nepriechodné. Takýto typ bytu je veľmi vhodný na následný prenájom, alebo pre ľudí, ktorí potrebujú jednu izbu ako pracovňu na homeoffice. Zo spálne sa vychádza na presklenú loggiu s výhľadom na blízky les. Byt je orientovaný na juho-východ /kuchyňa a dve menšie izby/ a na severo-západ /obývačka a spálňa/. Takéto usporiadanie izieb oceníte najmä v letných horúčavách.

predaj 4-izbovy byt Kosice Tahanovce Pekinska kuchyna
predaj 4-izbovy byt Kosice Tahanovce Pekinska okolie

V okolí bytového domu je všetko čo k životu potrebujete – škôlka, základná škola, ihriská, potraviny, parkoviská, nákupné centrá, zastávka MHD. Pre milovníkov prírody, športu,  psíčkarov, či rodiny s deťmi je veľkou výhodou blízky les, ktorý zabezpečí aktívne vyžitie na čerstvom vzduchu.

Cena:

139 999 €

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo