fbpx

Na predaj luxusný 3-izbový byt v novostavbe v Košiciach

Čo ma na tomto byte zaujalo najviac? Komorná atmosféra, veď posúďte sami: na poschodí len dva byty, nad bytom nebytový priestor, lóggia otočená na východ s príjemným ranným slniečkom a večerným chládkom, bytový dom na hranici medzi mestom a prírodou.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tento krásny, novozariadený 3-izbový byt sa nachádza na siedmom poschodí bytového domu medzi sídliskom KVP a Myslavou, v novostavbe na Klimkovičovej ulici v Košiciach. Po rekonštrukcii v ňom ešte nikto nebýval

Pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne a izby, ktorá môže slúžiť ako detská izba, alebo pracovňa. 

Byt je vybavený klimatizáciou, veľkou vaňou s vírivkou, bidetom, biokrbom, video-vrátnikom a celkovo je luxusne ladený od A po Z. 

Orientácia bytu a balkóna na juho-východ zaručuje dostatok svetla a tepla cez deň a príjemný chládok poobede. Nad hlavou Vám nebude nikto dupať, a aj keď ide o podkrovný byt, nad bytom je ešte nebytový priestor. Na poschodí sú len dva byty. Oplotený objekt novostavieb a vjazd cez rampu poskytuje súkromie a pokojné prostredie. 

Bytový dom má vlastnú kotolňu a energetický certifikát A, čo okrem iného znamená, že je v dome teplo aj pri minimálnom kúrení. Parkovacie miesto vedľa vchodu je možné prikúpiť za 12 000 €. Menej používané auto v rodine môžte parkovať grátis cez cestu na verejnom parkovisku. Náklady na byt sú len 130 € mesačne a byt ponúka 66 m² vrátane balkóna a pivnice. Byt celkovo pôsobí útulným a harmonickým dojmom a ponúka nadštandardné bývanie.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo