Na predaj 3-izbový byt na Terase, Humenská ulica

Zaujímavo riešený, svetlý, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na jednej z najlepších adries na Terase. Skvelý na život aj ako investícia.

Fotogaléria

Pôdorys

predaj 3-izbovy byt Kosice Terasa Humenska podorys

Popis

predaj 3-izbovy byt Kosice Terasa Humenska obyvacka

Pekný, svetlý, 3-izbový, zrekonštruovaný byt sa nachádza na 3/8 poschodí bytového domu na Humenskej ulici na sídlisku Terasa v Košiciach. Bytový dom je kompletne revitalizovaný, zateplený, s novým veľkým výťahom. Byt má rozlohu 66 m² a pozostáva z troch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby a kúpeľne s toaletou. Z obývačky vedie výstup na balkón s výhľadom na okolitú zeleň.

Do bytu vojdete cez bezpečnostné dvere zn. Guzma. Pri vstupe do bytu si všimnete zaujímavo riešené šatníkové skrine a kvalitnú rekonštrukciu. Elektroinštalácia je vybavená prepäťovou ochranou, ktorá chráni pred úrazom elektrickým prúdom Vás, a pred výkyvmi v prúde Vaše elektrospotrebiče, aj celú elektroinštaláciu v byte. Samozrejmosťou sú plastové okná, znížené stropy, nové omietky, dlažba, vyrovnané plávajúce podlahy, štýlové interiérové dvere. Kuchynská linka disponuje dostatkom pracovnej plochy a je vybavená spotrebičmi.

predaj 3-izbovy byt Kosice Terasa Humenska kuchyna
predaj 3-izbovy byt Kosice Terasa Humenska okolie bytoveho domu

Okolie bytového domu je typické pre sídlisko Terasa – zeleň, stromy, parčíky. Hneď za bytovým domom je OD Terasa. Ak chcete žiť bez nutnosti používať auto, kúpte si tento byt. Všetko podstatné v tejto lokalite vybavíte peši. Tento byt je vhodný aj na prenájom lebo nepriechodné izby spolu nesusedia, kuchyňa je oddelená od obývačky a má samostatný vstup. Mesačné náklady na byt sú 170 € správcovi + inkaso.

Cena:

predaj pozastavený

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo