fbpx

Na predaj 2-izbový byt Košice, Južná trieda

Zaujímavý, 2-izbový byt blízko centra na Južnej triede v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tento zaujímavý2-izbový byt sa nachádza iba na skok od centra mesta na Južnej triede v Košiciach. Z jednej strany bytového domu je na vyvýšenom prízemí a z druhej strany na 1. poschodí. Pod ním je ešte jeden byt.

Bytový dom je kompletne revitalizovanýzateplenie, vymaľované spoločné priestory, nová strecha, bleskozvody, stúpačky, vstupná brána, domové zvončeky atď.

V byte sú vymenené okná za plastové, nové vstupné dvere, nová skrinka s ističmi. Inak je v pôvodnom stave, teda vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Na rozlohe 50 m² sú dve samostatné izby, kuchyňa, samostatné WC a kúpeľňa. Z obývacej izby sa vychádza na loggiu orientovanú do tichej uličky plnej zelene. Orientácia na východ a západ zabezpečuje príjemné presvetlenie počas celého dňa.

Byt je vhodný na bývanie pre jednotlivca, pár, či mladú rodinku aj ako investícia na prenájom vďaka blízkemu centru. V dosahu sú tiež Univerzitná nemocnica, poliklinika, lekáreň, niekoľko základných a stredných škôl, škôlka, potraviny Fresh, obchodné centrum Astória, centrum voľného času, električka pri dome. Za bytovým domom je spleť tichých uličiek s domami, parčíkmi a ihriskami.

Cena:

PREDANÉ

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo