fbpx

Na predaj 1-izbový byt v Košiciach Tyršovo nábrežie

Tento byt upúta svojím priestorom a atmosférou. Či sa pozriete na výhľad z dvoch loggií, perfektne zmodernizovaný bytový dom a jeho okolie, lokalitu jednu z najlepších v Košiciach alebo samotný byt, chce sa vám tu žiť

Videoprehliadka

Fotogaléria

Popis

Tento priestranný, svetlý byt sa nachádza len pár minút chôdze od Hlavnej ulice. Disponuje výmerou 49m² vrátane dvoch samostatných loggií. Z výšky 10/13 poschodí poskytuje pekný výhľad z časti aj na historické centrum mesta. Orientácia bytu na východ zabezpečuje dopoludnajšie slniečko a poludňajší a najmä večerný chládok za horúcich dní, bez použitia klimatizácie.

Byt je výnimočne presvetlený vďaka presklenému bytovému jadru s drevenými rámami a v kúpeľni nie je potrebné počas dňa vôbec používať osvetlenie. Obývacia miestnosť je dostatočne veľká s výstupom na loggiu s variabilným zasklením. Z kuchyne je výstup na druhú loggiu. V kúpeľni je vaňa doplnená o rukoväte pre bezpečný vstup do vane. Bytové jadro je murované s novými medenými rozvodmi elektriny. WC je samostatné. K bytu patrí pivnica. Mesačné náklady sú 115 € + médiá. 

Bytový dom je kompletne vynovený, zateplený, disponuje dvoma výťahmi s odvetrávaním počas jazdy a rekuperáciou elektrickej energie. Okolie bytového domu je krásne, rameno Hornádu kde plávajú vodné vtáky, zeleň a všade blízko peši. Hneď vedľa domu sú malé potraviny s celodennou prevádzkou. Pre štvornohých členov domácnosti je tu ohradené výbežisko a perfektný priestor na prechádzky. Cyklista si môže svoj drahý bike priniesť nákladným výťahom priamo na zasklenú loggiu bytu a mať svoj bike ustajnený počas zimy v bezpečí. Susedia sú slušní a bezproblémoví… svedčí o tom aj úroveň vynovenia bytového domu na ktorej sa dohodli.

Cena:

predané

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo