Na predaj 1,5 izbový byt Nad jazerom

Šikovný, krásny, novo-zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na sídlisku Nad jazerom, vkusne a moderne zariadený. V súčasnosti sa byty s touto dispozíciou označujú ako  2-izbové byty.

Fotogaléria

Popis

predaj 1,5 izb. byt kosice nad jazerom cingovska 1

Byt sa nachádza na 7. poschodí bytového domu na Čingovskej ulici na sídlisku Nad jazerom. Zápcham sa vyhnete, lebo z Čingovskej ulice sa dostanete priamo na výpadovku smer Vyšné Opátske a tiež vďaka zastávke električiek v blízkosti. Nákupné centrá a všetko čo potrebujete k životu je dostupné aj peši po rovine. Sídlisko Nad jazerom je totiž jediné sídlisko v Košiciach kde nie sú kopce.    

Byt má výmeru 42 m² a v roku 2022 prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa výmenu elektroinštalácie, bytové jadro, novú kuchyňu so spotrebičmi, kúpeľňu s miestom pre práčku, závesné WC, nové podlahy a dlažby, nové dvere so zárubňami, bezpečnostné dvere. Bytový dom je obnovený, zateplený, s novou strechou, má nové stúpačky, nový priestranný výťah a obnovené vnútorné priestory.

predaj 1,5 izb byt kosice nad jazerom cingovska 1
predaj 1,5 izb byt kosice nad jazerom cingovska 1

Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a predáva sa so zariadením. Dôvodom predaja bytu je zmena rodinných pomerov. Je zaujímavý aj tým, že nemá nosné priečky. Môžete si tak v budúcnosti vytvoriť niekoľko možností rozvrhnutia stien a nábytku. K bytu patrí komora a veľká pivnica. Mesačné nákladynízke, doteraz boli 75 € + inkaso. Po zvýšení cien je to 91 € +inkaso  /na dve osoby/.

Cena:

134 999 €

Mapa

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte mi

0905 513 697

Napíšte mi email

info@patrikjanok.sk

... a dohodnite si termín obhliadky.

Teším sa na Vás!

Patrik Janok - realitný maklér Košice - kontakt
Patrik Janok - realitný maklér Košice - logo